Литий диск RC Design RC-28 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6
Відео 2Фото 4 | від 7 466 до 9 108 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):35 мм |
Модифікації RC Design RC-28 50
Характеристики
RC Design RC-28 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-28 7,5x17/5x114,3 ET35 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC-28 R17 W7.5 PCD5x114,3 ET35 DIA72.6 crystal silver | 8 455 грн. |
RC Design RC-28 (7.5J x 17 5x114.3 ET35 DIA72.6) Kristallsilber На замовле | 8 404 грн. |
RC Design RC28 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Silver rim267RC Design | 7 466 грн. |
RC Design RC28 R17 W7.5 PCD5x114.3 ET35 DIA72.6 Silver | 7 721 грн. |
RC Design RC-28 (7.5J x 17 5x114.3 ET35 DIA72.6) Silver На замовлення з Єв | 9 108 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі