Литий диск RC Design RC-30 7x17/5x120 ET40 DIA72,6
Відео 2Фото 5 | від 6 280 до 7 406 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації RC Design RC-30 204
Характеристики
RC Design RC-30 7x17/5x120 ET40 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-30 7x17/5x120 ET40 DIA72,6
Сортувати
RC Design RC-30 (7J x 17 5x120 ET40 DIA72.6) Black На замовлення з Європи. | 6 815 грн. |
RC Design RC30 R17 W7 PCD5x120 ET40 DIA72.6 Black Gloss RC30ECE701740W5SGV | 6 879 грн. |
RC Design RC30 W7.0 R17 PCD5x120 ET40 DIA72.6 KS | 7 314 грн. |
RC Design RC30 R17 W7 PCD5x120 ET40 DIA72.6 Silver | 6 775 грн. |
RC Design RC-30 (7J x 17 5x120 ET40 DIA72.6) Kristallsilber На замовлення | 7 208 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі