Литий диск ANZIO Turn 7,5x17/5x120 ET42 DIA72,6
Фото 3 | від 6 528 до 7 006 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації ANZIO Turn 34
Характеристики
ANZIO Turn 7,5x17/5x120 ET42 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ANZIO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ANZIO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити ANZIO Turn 7,5x17/5x120 ET42 DIA72,6
Сортувати
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 Racing Black TU75742W14-5 | 6 779 грн. |
Anzio Turn R17 W7.5 PCD5x120 ET42 DIA72.6 Racing Black | 7 006 грн. |
Диски Anzio Turn 7,5x17 5x120 ET42 DIA72,6 (polar silver) (1000828128) | 6 735 грн. |
Диски Anzio Turn 7,5x17 5x120 ET42 DIA72,6 (racing black) (1000828321) | 6 528 грн. |
Закрити
Схожі