Литий диск RC Design RC-32 7,5x19/5x114,3 ET49,5 DIA67,1
Відео 4Фото 40 | від 10 536 до 13 077 грн. Порівняти ціни 7 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):67.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації RC Design RC-32 321
Характеристики
RC Design RC-32 7,5x19/5x114,3 ET49,5 DIA67,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-32 7,5x19/5x114,3 ET49,5 DIA67,1
Сортувати
RC Design RC32 Ferric Grey Matt (FGM) (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET49.5 DIA67.1) | 11 299 грн. |
RC Design RC32 W7.5 R19 PCD5x114.3 ET49.5 DIA67.1 FGM | 11 655 грн. |
Диски RC Design RC-32 7,5x19 5x114,3 ET49,5 DIA67,1 (ferric grey matt) (10 | 10 619 грн. |
RC Design RC32 Satin Black Matt (SBM) (R19 W7.5 PCD5x114.3 ET49.5 DIA67.1) | 11 099 грн. |
RC Design RC32 W7.5 R19 PCD5x114.3 ET49.5 DIA67.1 HGVP | 13 077 грн. |
RC Design RC32 W7.5 R19 PCD5x114.3 ET49.5 DIA67.1 SBM | 11 655 грн. |
Диски RC Design RC-32 7,5x19 5x114,3 ET49,5 DIA67,1 (matt satin black) (10 | 10 536 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі