Литий диск RC Design RC-34 6x16/4x100 ET49 DIA54,1
Відео 2Фото 43 | від 5 152 до 6 228 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):16 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):54.1 мм Виліт (ET):49 мм |
Модифікації RC Design RC-34 310
Характеристики
RC Design RC-34 6x16/4x100 ET49 DIA54,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RC Design 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RC Design.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити RC Design RC-34 6x16/4x100 ET49 DIA54,1
Сортувати
Литые диски RC Design RC-34 R16 W6 PCD4x100 ET49 DIA54.1 (black) 100252220 | 5 202 грн. |
Диски RC Design RC-34 6x16 4x100 ET49 DIA54,1 (black polished) | 5 698 грн. |
RC Design RC34 R16 W6 PCD4x100 ЕТ49 DIA54.1 Black Polished 620073585 | 6 118 грн. |
RC Design RC34 SG R16 W6.0 PCD4x100 ET49 DIA54.1 | 5 756 грн. |
Диски RC Design RC-34 R16 W6 PCD4x100 ET49 DIA54.1 (black polished) | 5 851 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі