Смартфон Realme 10 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 6Фото 11 | Товар застарів Основний дисплей: дисплей ("): 6.4; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 85; DCI-P3; ОС: Android 12.0; Модель процесора: Helio G99; Процесор (ГГц): 2.2; Графічний процесор: ARM Mali-G57 MC2; ОЗП (ГБ): 6; Пам' в списокмої списки |
Рекомендуємо товари в наявностіМобільні телефони Realme →
від 6 664 грн.
6.56 ", 269 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 6 899 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 6 829 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 7 398 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 7 392 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 930, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 6 999 грн.
6.59 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 191 г
від 6 682 грн.
6.43 ", 409 ppi, 90 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 2 модулі, 50 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 180 г
від 8 099 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 4 485 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 3 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 177 г
від 4 988 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 5 400 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 5 399 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G88, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 181 г
від 5 999 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 6 089 грн.
6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 680 4G, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP52, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 184 г, без ЗП
від 5 899 грн.
5G, 6.5 ", 405 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 48 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
Realme 10 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.4 ", 2400x1080 (20:9), 411 ppi, 90 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Helio G99
Камера:2 модулі, 50 МП
Відео:fullHD 60 к/с
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:178 г
Підтримка Widevine L1 DRM. Програмне розширення ОЗП до 8 ГБ. Частота дискретизації сенсорного шару 360 Гц.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 14 078 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 420 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 12 431 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 7 699 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 10 040 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 679 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 727 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 748 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 8 846 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 494 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 5 539 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 499 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 342 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 12 696 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 720 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 14 099 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 11 521 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
Відеоогляди
Realme 10. В ногу со временем?
3 листопада 2022113 521 перегляд
Realme 10 - СТОИТ ЛИ ПОКУПАТЬ?!
5 листопада 202256 542 перегляда
Распакуем Realme 10 | Большое обновление номерных рилми?
8 листопада 202221 592 перегляда
Realme 10 review
9 листопада 2022300 326 переглядів
realme 10 Unboxing and First Impressions
3 листопада 202264 603 перегляда
MINI EXTREME TEST realme 10 Indonesia + Review & Unboxing!!
9 листопада 2022213 319 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme 10
Ціни на Realme 10 |
---|---|---|---|---|
Realme 10 128 ГБ / 4 ГБ | від 7 449 грн. | 17 пропозицій | ||
Realme 10 128 ГБ / 8 ГБ | від 7 398 грн. | 30 пропозицій | ||
Realme 10 256 ГБ / 8 ГБ | від 8 099 грн. | 34 пропозиції |