Смартфон Realme 9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 49Фото 31 |
Realme 9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
128 ГБ / 6 ГБ128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.6 ", 2400x1080 (20:9), 399 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 695 5G
Камера:3 модулі, 64 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:195 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Realme 9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 8 →Смартфон realme 9 Pro 8/128GB Aurora GreenДисплей Основний дисплей 6.6 " 2400x1080 (20:9) 399 ppi IPS 120 Гц HDR10+ сенсорний екран Апаратна частина Операційна система... щеAndroid 11.0 Модель процесора Snapdragon 695 5G Частота процесора 2.2 ГГц Кількість ядер процесора 8 Графічний процесор Adreno 619 Оперативна пам'ять 8 ГБ Вбудована пам'ять 128 ГБ Специфікація пам'яті UFS 2.2 Слот для карток пам'яті microSD Кількість SIM SIM + SIM/microSD Тип SIM-картки nano-SIM Результати тестів AnTuTu Oleole.com.uaМенше року (Ковель) Під замовлення Поскаржитись | 11 899 грн. |
Смартфон Realme 9 Pro 8/128GB Aurora GreenСмартфон Realme 9 Pro
Qualcomm® Snapdragon™ 695
realme 9 Pro оснащений процесором Qualcomm® Snapdragon™ 695, настільки... щешвидким, що навіть найвибагливіші програми працюють без збоїв. Більш того, він неймовірно енергоефективни Justbuy.com.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 12 міс. від магазину Поскаржитись | 8 999 грн. |
Смартфон realme 9 Pro 8/128GB Aurora Green | 8 880 грн. |
Смартфон Realme 9 Pro 8 128GB Aurora Green 120Hz RMX3472 | 10 299 грн. | Продавець: SkarbMedia |
Смартфон realme 9 Pro 8/128GB Midnight BlackДисплей Основний дисплей 6.6 " 2400x1080 (20:9) 399 ppi IPS 120 Гц HDR10+ сенсорний екран Апаратна частина Операційна система... щеAndroid 11.0 Модель процесора Snapdragon 695 5G Частота процесора 2.2 ГГц Кількість ядер процесора 8 Графічний процесор Adreno 619 Оперативна пам'ять 8 ГБ Вбудована пам'ять 128 ГБ Специфікація пам'яті UFS 2.2 Слот для карток пам'яті microSD Кількість SIM SIM + SIM/microSD Тип SIM-картки nano-SIM Результати тестів AnTuTu Oleole.com.uaМенше року (Ковель) Під замовлення Поскаржитись | 11 299 грн. |
ще 3 пропозиції
Серія Realme 1-x (середні)Порівняти в таблиці →
від 14 078 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 420 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 599 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 290 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 12 431 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 173 г
від 7 699 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 10 040 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 11 679 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 13 707 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 1024 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 11 748 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 8 846 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 494 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 5 539 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 6100+, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 8 499 грн.
5G, 6.72 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 2 модулі, 108 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
від 10 342 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 2 модулі, 100 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 183 г
від 12 696 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 392 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7s Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 196 г
від 13 730 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 14 099 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 200 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 189 г
від 7 398 грн.
6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 178 г
від 11 522 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 394 ppi, 120 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 6 Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 32 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, стерео, Dolby Atmos, Hi-Res, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 190 г
TestoMan
3 лютого 2022, 01:02
Дата выхода на рынок СНГ #
Скорее всего к лету появится в продаже в России и странах СНГ.
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Відеоогляди
Огляд realme 9 Pro+ та всієї 9 серії | Класно і доступно
17 жовтня 20228 895 переглядів
Огляд Realme 9 Pro Plus: середняк, котрий дарує кайф. Козирі і недоліки Realme 9 Pro+
27 липня 20225 555 переглядів
Трішки незвичний огляд Realme 9 Pro+
24 березня 20232 636 переглядів
realme 9 Pro+ УНИЧТОЖИТ Redmi Xiaomi 12X ПЕРЕМАНИТ с iPhone Galaxy A53 ВПЕЧАТЛЯЕТ!
25 грудня 2021208 289 переглядів
Тест батареи REALME 9 PRO + от 100% до 0% в YouTube
17 червня 20223 463 перегляда
OPPO RENO8 T vs VIVO V25 vs REALME 9 PRO PLUS vs POCO M5 Antutu Benchmark Score Test
13 березня 20231 699 переглядів
Realme 9 pro 5g RMX3472 Прошивка авторизация RCSM восстановление кирпича 9008
29 квітня 20231 775 переглядів
REALME 9 Pro Plus vs.VIVO V23 ИМЕЮT AMOLED ЭКРАН , НО НЕ ИМЕЮТ ШИМ? ОТВЕТ ТУТ!
23 липня 20221 182 перегляда
REALME 6 PRO АЛЬТЕРНАТИВА REDMI NOTE 9 PRO
5 березня 202027 607 переглядів
REALME 9PRO ТЕЛЕФОН СОЗДАННЫЙ ДЛЯ FREE FIRE
19 вересня 2022205 783 перегляда
ТАК НЕЛЬЗЯ! СРАВНЕНИЕ REDMI NOTE 9 PRO И REALME 6 PRO
23 травня 2020140 766 переглядів
VIVO V23 vs.REALME 9 PRO PLUS СРАВНЕНИЕ КАМЕР ПО ВИДЕОЗАПИСИ 2022!
9 липня 2022793 перегляда
Realme 6 Pro - Подробный обзор. Хватает ли Snapdragon 720G. Хороши ли 90ГЦ. Хорошо ли фоткает GCAM?
28 травня 202017 755 переглядів
Мобильный телефон realme 9 pro plus 5G Смартфон.
18 березня 2022200 переглядів
Пример записи видео на основную камеру Realme 9 Pro. FullHD 30 к/с
1 червня 2022229 переглядів
Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Realme 7 Pro Обзор и сравнение - Realme vs Xiaomi
1 листопада 202010 277 переглядів
REALME 7 PRO - НОВЫЙ СТАНДАРТ КАЧЕСТВА! Убивца Xiaomi Редми ноут 9 Про и Поко Х3
27 грудня 2020216 переглядів
Realme 9 Pro+ | My Experience | Under 20K | Flipkart | Malayalam | GiveAway
26 червня 2022447 541 перегляд
Tech News in Telugu 586: Redmi note 9 pro unboxing,realme u2,lcd indisplay fingerprint,poco f1
11 березня 202019 165 переглядів
Realme 9 Pro Plus Camera Lens Protector | Camera Quality After Lens Protector | Camera Protector
17 серпня 202283 941 перегляд
Realme 9 pro Big Billion Day Filpkart // Realme 9 pro unboxing 5g// realme 9 pro 5g
9 жовтня 2022360 переглядів
REALME 9 PRO 5G ANDROID 14 BETA UPDATE WITH REALME UI 5.0
4 березня2 827 переглядів
Realme 10 Pro Plus vs Realme 9 Pro Plus
28 листопада 20222 228 переглядів
Realme 9 Pro Unboxing || K Kinlo Phone Ta || Phone Ta Bes Valo || A New Vlog From YouTube
7 вересня 2022581 перегляд
REALME 9 PRO 5G Sunrise blue Unboxing, First Look & its review!!
26 вересня 2022147 переглядів
Realme 9 pro plus review | unboxing | Full Review #unboxing #realme #review #tech #realme9proplus
21 серпня 2022651 перегляд
Tecno Spark 9 Pro Sports Edition Unboxing | Tecno Spark 9 Pro Sports Edition Price in Pakistan
7 листопада 2022370 переглядів
বাংলাদেশে আসবে অফিশিয়াল Realme 9 pro plus।Realme 9 pro plus price in Bangladesh।
1 липня 2022712 переглядів
Realme 9 Pro launch, Infinix Hot 11s Specs, Samsung A52s Official Date, Realme Narzo 50i, #617
30 серпня 20218 820 переглядів
Technews 1255 || Redmi Note 11 Pro, realme 9 Pro plus, Oppo reno 7 Series, Jio, MG ZSEV Etc...
20 січня 2022163 859 переглядів
Realme 9 Pro+ Free Fire Edition: CRAZY COOL Unboxing!
19 травня 202224 853 перегляда
realme 9 Pro/Pro+ 5G Review | គួរជ្រើសយកមួយណា?
19 квітня 202235 150 переглядів
VIVO Y33T VS VIVO Y33s VS REALME 9 PRO ,#comparison,#smartphones
4 червня 2022547 переглядів
REALME 9 Pro Plus vs REALME GT2 Pro Steel Black
1 квітня 2022264 перегляда
Realme 9 Pro Plus | 8GB 128GB | With Gift |Realme 10000mAh Power Bank 2i | Unboxing And Full Review
28 квітня 2022468 переглядів
Realme 9 Pro Plus A.11 New Update |Realme 9 Pro Plus A.11 Update Full Review | Fixed Bugs & Features
5 липня 20221 588 переглядів
realme 9 Pro+ Quick Unboxing (Aurora Green)
8 березня 2022799 переглядів
realme 9 Pro+ | Król OPŁACALNOŚCI 2022?
16 лютого 2022112 027 переглядів
Oppo Find X5 pro - recenzja, Mobzilla odc. 559
31 травня 202280 510 переглядів
Huawei Mate 50 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 569
2 квітня 202341 810 переглядів
Realme 9 Pro+ vs OnePlus Nord 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 109 [+KONKURS - zakończony]
28 лютого 202280 328 переглядів
Google na Huawei Mate 50 Pro?! - HMS w 2022 roku - Krótka Mobzilla odc. 119 [+KONKURS - zakończony]
11 листопада 202266 680 переглядів
PREMIERA I TEST NOWEGO POGROMCY FOTO SMARTFONÓW? | Realme 9 Pro+
16 лютого 2022102 412 переглядів
OnePlus 9 czy 9 Pro? Którego wybrać?
23 березня 2021324 970 переглядів
Test realme 9 Pro Smartfon do 1500 zł z ekranem 120 Hz
9 березня 202267 952 перегляда
KTÓRE #REDMILEPSZE? | Test, porównanie Redmi Note 9 Pro z Redmi Note 10 Pro
2 квітня 202168 293 перегляда
realme 7 Pro Recenzja | „Głośniki stereo, ładowarka 65W, AMOLED…za 1299zł!”
7 жовтня 202037 079 переглядів
Xiaomi Redmi Note 9 Pro - recenzja, Mobzilla odc. 530
16 вересня 2020493 194 перегляда
Realme 6 Pro Recenzja - czy to realna konkurencja dla Xiaomi Redme 9 Pro ?
31 травня 20202 682 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Realme 9 Pro
Ціни на Realme 9 Pro |
---|---|---|---|---|
Realme 9 Pro 128 ГБ / 6 ГБ | від 7 333 грн. | 12 пропозицій | ||
Realme 9 Pro 128 ГБ / 8 ГБ | від 8 880 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 7 333 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 695 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 590 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP53, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 158 г, ультратонкий
від 11 336 грн.
5G, 6.55 ", 402 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Snapdragon 780G 5G, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 4250 мАгод, 159 г, ультратонкий
від 7 999 грн.
5G, 6.49 ", 406 ppi, 90 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 690 5G, камера: 4 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 4300 мАгод, 190 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 713 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г