Смартфон Motorola Moto G32 256 ГБ / 6 ГБ
Відео 24Фото 11 |
Motorola Moto G32 256 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 90 Гц
Пам'ять:256 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 680 4G
Камера:3 модулі, 50 МП, + 8 МП, макро
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:184 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
1 3 2 5 |
Загалом за свої гроші нормальний смартфон без зірок із неба. з плюсів ціна, чистий андроїд, 33w заряджання, стерео звук, адекватний екран 6.5 а тепер до мінусів вони тут теж є у телефону слабкий модуль WIFI періодично може пропадати вайфай процесор snap680 який стояв у redmi note 11 вистачить для звичайного використання в іграх ж слабкий цей телефон не про гри.з заводу відсутня захисна плівка на екрані. |
Працює нормально, майже не підвисає і не глючить, але у складні ігри на ньому не пограєш. Майже чистий андроїд, з деякими моторолівськими примочками, користуватися приємно. Нещодавно оновився до андроїду 13.
Батарея відносно велика, тримає заряд добре, мені на 2 дні вистачає якщо економити. Заряджається не повільно, але й не швидко. Є мініджек. Камера нормальна, відкривається та фокусується швидко. Фотографії робить нормально, але я не чіплявся сильно. Мінусом є екран та скло. Яркості не вистачає, хоча ніби після оновлення на новий андроїд стало краще(не розумію як це може бути, може здається). Ну хоча б 90 герц є. Скло легко царапається, наклеївши плівку в якомусь кіоску, не допомогло, скло розбилося, плівка залишилася ціла, не купуйте плівку, купуйте скло. Блок камер зроблений таким чином, що скло не випірає, камери розбити нереально. нормальний софт, нормально працює. екран та скло |
Нижче середнього Стерео звук Немає режиму "без звуку". Є режим ''не турбувати'', але він працює через раз користуюся Motorola Moto G32 128GB/6GB кілька місяців |
Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
29 листопада 2022, 08:25
Чи входить зарядний пристрій в комплект? #
Чи входить зарядний пристрій в комплект?
Якщо ні, то де можна знайти оригінальний на 33 Вт?
Показано 3 із 9 запитань
ще 6 запитань
Відеоогляди
Модификації Motorola Moto G32
Ціни на Motorola Moto G32 |
---|---|---|---|---|
Motorola Moto G32 128 ГБ / 6 ГБ | від 4 988 грн. | 95 пропозицій | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 6 ГБ | від 6 089 грн. | 1 пропозиція | ||
Motorola Moto G32 256 ГБ / 8 ГБ | від 5 746 грн. | 107 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →