Смартфон Realme X50 5G 64 ГБ / 6 ГБ
Відео 59Фото 6 | Товар застарів 10 767 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 6.57; роздільна здатність екрану: 2400x1080 (20:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 83; ОС: Android 10.0; Модель процесора: Snapdragon 765G 5G; Процесор (ГГц): 2.4; Графічний процесор: Adreno 620; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 64 в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Realme X50 5G 64 ГБ / 6 ГБ
Екран:6.57 ", 2400x1080 (20:9), 401 ppi, 120 Гц
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 6 ГБ
Процесор:Snapdragon 765G 5G
Камера:4 модулі, 64 МП, + 8 МП, та 12 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K
Акумулятор:4200 мАгод
Вага:202 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
anonim
15 жовтня 2021, 09:12
Актуальность #
Скажите, пожалуйста, актуально ли его покупать в октябре 2021 г. Выбор между ним и Vivo Y31, V21e и OPPO RENO 5...
Показано 3 із 21 запитання
ще 15 запитань
Відеоогляди
Realme X50 - 5G СМАРТФОН МЕЧТЫ за 200$ 120 ГЕРЦ, NFC, Snapdragon
4 липня 202076 444 перегляда
Xiaomi ДО СВИДАНИЯ! Realme X50 5G - Snapdragon 765G, NFC, камера 64MP
7 січня 202044 373 перегляда
Полный обзор Realme X50 - Главный конкурент Redmi K30
8 лютого 202038 938 переглядів
Обзор Realme X50, реально крутой?
1 липня 202012 021 перегляд
REALME X50 Распаковка или 5G в массы)
17 вересня 2020783 перегляда
Realme X50 5G 350$ gacha zur variat. Realme X50 haqida malumot
27 вересня 2020539 переглядів
OPPO RENO 3 Pro, MIUI 11, REALME X50 5G, Google PIXEL 4A, ELEPHONE U3H и A7H | PRO SMART #22
30 грудня 2019613 переглядів
Snapdragon 765G? Realme X50 5G China Xiaomi Mi 10 Lite 5G
9 липня 2021576 переглядів
Realme X50 5G 350$ gacha zur variat. Realme X50 haqida malumot
27 вересня 2020504 перегляда
Лучший на Snapdragon 765G? Realme X50 5G China или Xiaomi Mi 10 Lite 5G
9 липня 2021695 переглядів
Realme . Realme X50 Master Edition 5G.
10 лютого 202038 912 переглядів
Самый дорогой Realme разочаровал. Обзор Realme X50 Master Edition 5G.
10 лютого 202039 713 переглядів
RealMe X50 pro - ПРОСТО ПУШКА!
7 червня 202078 741 перегляд
RealMe X50 pro - !
7 червня 202078 204 перегляда
Xiaomi Mi10, Realme X50 Pro и другие новые релизы смартфонов
9 лютого 20205 076 переглядів
REALME X50 5G / 2021?
23 серпня 20213 037 переглядів
ПОЛНЫЙ ОБЗОР REALME X50 5G / Актуален ли в 2021?
23 серпня 20214 103 перегляда
Realme x50 5G - Realme .
4 березня 2020418 переглядів
АНТИКРИЗИСНЫЙ ФЛАГМАН С 90HZ И 865 SNAP - ОБЗОР REALME X50 PRO
29 квітня 202062 405 переглядів
Realme X50 Pro 5G - 2020 !
7 березня 20203 440 переглядів
Обзор Realme X50 5G
22 лютого 20213 690 переглядів
Realme X50 Распаковка и первый взгляд на смартфон с SDM765G
15 січня 202039 345 переглядів
Realme X50 SDM765G
15 січня 202039 260 переглядів
Realme X50 обзор,топовый смартфон...
11 жовтня 20201 868 переглядів
Realme X50 , ...
11 жовтня 20201 866 переглядів
Как перенести данные со смартфона Android на Realme X50 — Трансфер данных
12 серпня 202098 541 перегляд
UNBOXING Realme X50 5G | 2020 LATEST 5G ANDROID PHONE
18 серпня 2020703 перегляда
Realme X50 5G || 5G smartphone || 5g mobile launch in india price
28 січня 2020206 переглядів
UNBOXING Realme X50 5G | 2020 LATEST 5G ANDROID PHONE
18 серпня 2020703 перегляда
Realme X50 5G || 5G smartphone || 5g mobile launch in india price
28 січня 2020206 переглядів
Realme X50 5G 120hz Review & Unboxing - Oneplus Nord Alterative?
16 серпня 2020478 переглядів
Realme X50 5G 120hz Review & Unboxing - Oneplus Nord Alterative?
16 серпня 2020475 переглядів
Unboxing my new Realme X50 5G mobile phone
9 жовтня 2020342 перегляда
Nside Unboxing With Aden Realme X50 5G Master Edition 256GB Ram 12GB
13 липня 2021128 переглядів
Realme X50 5G Price,Release date,First Look,Introduction,Specifications,Camera,Features,Trailer
5 грудня 2019277 переглядів
Realme X50 5G Price,Release date,First Look,Introduction,Specifications,Camera,Features,Trailer
5 грудня 2019277 переглядів
REALME X50 5G VS REDMI K30 5G
8 листопада 20201 649 переглядів
REALME X50 5G VS REDMI K30 5G
8 листопада 20201 633 перегляда
Redmi K30 5G vs Realme X50 5G Comparison|Redmi k30||realme x50
19 січня 2020118 переглядів
Redmi K30 5G vs Realme X50 5G Comparison|Redmi k30||realme x50
19 січня 2020118 переглядів
Realme X50 Pro Review | A worthy affordable 5G phone?
22 квітня 202074 598 переглядів
Realme X50 5G mobile review and full specification. Realme X50 price and unboxing
16 січня 2020166 переглядів
Realme X50 5G What's in the Box & Specs
28 липня 2020436 переглядів
Realme X50 5G What's in the Box & Specs
28 липня 2020455 переглядів
Realme X50 5G VS Realmi K30 5G
9 січня 20201 458 переглядів
Realme X50 5G VS Realmi K30 5G
9 січня 20201 454 перегляда
How to insert SIM cards into Realme X50 5G
2 лютого 2020931 перегляд
Realme X50 PRO | nowy POGROMCA flagowców? | RECENZJA
13 травня 202037 504 перегляда
realme X50 Pro - test smartfona z matową obudową (test)
11 вересня 2020897 переглядів
Realme X50 Pro - FLAGOWIEC NA PREMIERĘ RECENZJA, TESTY, OPINIA
12 травня 20201 225 переглядів
Realme X50 Pro - RECENZJA - Naładujesz go w 40 MINUT!- TEST i Opinie - Mobileo [PL]
13 травня 202015 934 перегляда
realme X50 Pro. Krótka recenzja ;-)
12 травня 202025 704 перегляда
realme X50 Pro. Krtka recenzja ;-)
12 травня 202024 448 переглядів
Realme X50 Pro 5G - recenzja, Mobzilla odc. 515
14 травня 2020108 607 переглядів
Realme X50 PRO - [PRZED-] PREMIEROWY UNBOXING + PIERWSZE WRAŻENIA
6 травня 20202 847 переглядів
Realme X50 5G - RECENZJA - Xiaomi może PANIKOWAĆ? - TEST i Opinie - Mobileo [PL]
20 вересня 202041 834 перегляда
Premiera realme X50 5G
17 вересня 20202 555 переглядів
Test Realme X50 5G - smartfon za 1500 z. Lepszego nie znajdziesz!
17 вересня 20204 542 перегляда
Realme X50 5G распаковка
25 серпня 20204 730 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 539 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП