Літня шина Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Відео 4Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V 225/55 R18 98 N 225/55 R18 98 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Усі ціни 60 →Шина Nexen N Fera RU1 225/55 R18 98V FR | 3 511 грн. |
Nexen N'Fera RU1 225/55 R18 98V FR | 3 723 грн. |
Nexen N'Fera RU1 225/55 R18 98V FR | 3 800 грн. |
Roadstone NFera RU1 225/55 R18 98V | 4 265 грн. |
Летние шины Roadstone NFera RU1 225/55 R18 98V 1000835871 | 3 890 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 4 |
Відносно недорога, міцна боковина, відносно м'яка не виявив Вячеслав Ре: користуюся Nexen N`Fera RU1 255/55 R18 109Y більше року |
Показано 1 з 6 відгуків
ще 5 відгуків
Відеоогляди
Модификації Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V
Ціни на Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V |
---|---|---|---|---|
Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98N | від 4 248 грн. | 1 пропозиція | ||
Nexen N`Fera RU1 225/55 R18 98V | від 3 461 грн. | 60 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →