Литий диск Replay INF17 8x20/5x114,3 ET40 DIA66,1
Відео 1Фото 3 | від 7 850 до 9 112 грн. Порівняти ціни 12 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Replay INF17 1
Характеристики
Replay INF17 8x20/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Replay 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Replay.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Replay INF17 8x20/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Replay Infiniti (INF17) R20 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (HPB) 1 | 8 395 грн. |
Диски Replay Infiniti (INF17) 8x20 5x114,3 ET40 DIA66,1 (HPB) | 8 054 грн. |
Replay INF17 (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) HPB | 8 261 грн. |
Replay Infiniti (INF17) 8x20 5x114.3 ET40 DIA66.1 HPB | 7 910 грн. |
Replay Infiniti (INF17) HPB (R20 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) | 8 350 грн. |
ще пропозиції 7 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі