Литий диск MKW M-103 8x20/5x114,3 ET40 DIA74,1
Фото 4 | від 8 250 до 9 520 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації MKW M-103 4
Характеристики
MKW M-103 8x20/5x114,3 ET40 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MKW 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MKW.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MKW M-103 8x20/5x114,3 ET40 DIA74,1
Сортувати
Диски MKW (Mi-tech) M-103 8x20 5x114,3/120 ET40 DIA74,1 (chrome) | 8 415 грн. |
Mi-tech M-103 8x20 5x114.3/120 ET40 DIA74.1 Chrom | 8 250 грн. |
MI-TECH MI-TECH (MKW) M-103 CHROME R20 W8 PCD5x114.3/120 ET40 DIA74.1 | 9 052 грн. |
Mi-tech M-103 8x20 5x114.3/120 ET40 DIA74.1 Chrom | 8 575 грн. |
Mi-tech M-103 CH R20 W8 PCD5x114.3/120 ET40 DIA74.1 | 9 276 грн. |
Mi-tech M-103 CH R20 W8 PCD5x114.3/120 ET40 DIA74.1 | 9 274 грн. |
Mi-tech Mi-tech M-103 8x20 5x114.3/120 ET40 DIA74.1 Chrom | 8 467 грн. |
Диск Mi-tech M-103 8x20 5x114.3/120 ET40 DIA74.1 Chrom | 9 520 грн. |
Закрити
Схожі