Литий диск Rial Kibo 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,1
Фото 5 | від 11 404 до 14 985 грн. Порівняти ціни 9 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Kibo 44
Характеристики
Rial Kibo 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kibo 8,5x20/5x114,3 ET45 DIA70,1
Сортувати
Rial Kibo R20 W8.5 PCD5x114,3 ET45 DIA70.1 Metal Grey | 14 985 грн. |
Rial KIBO Diamant-Schwarz Hornpoliert (R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1) | 12 599 грн. |
Rial Kibo (8.5J x 20 5x114.3 ET45 DIA70.1) Black Lip Polished На замовленн | 14 294 грн. |
Rial Kibo R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Black Polished KIB852045B83-2 | 14 454 грн. |
Rial Kibo R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1 Black Polished | 14 957 грн. |
Rial KIBO Metal-Grey (R20 W8.5 PCD5x114.3 ET45 DIA70.1) | 12 099 грн. |
Rial Kibo (8.5J x 20 5x114.3 ET45 DIA70.1) Metal Grey На замовлення з Євро | 12 114 грн. |
Диски Rial Kibo 8,5x20 5x114,3 ET45 DIA70,1 (metal grey) (1001117351) | 11 404 грн. |
Диски Rial Kibo 8,5x20 5x114,3 ET45 DIA70,1 (diamond black lip polished) ( | 11 858 грн. |
Закрити
Схожі