Литий диск Rial Kodiak 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1
Фото 4 | від 5 342 до 7 984 грн. Порівняти ціни 28 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):66.1 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Rial Kodiak 70
Характеристики
Rial Kodiak 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Kodiak 7x17/5x114,3 ET40 DIA66,1
Сортувати
Литые диски Rial Kodiak R17 W7 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1 (graphite) 10008978 | 5 342 грн. |
Rial Kodiak 7,0x17/5x114,3 D66,1 ET40 graphite | 5 840 грн. |
Диски Rial Kodiak 7x17 5x114,3 ET40 DIA66,1 (silver) | 5 612 грн. |
Rial Kodiak (R17 W7.0 PCD5x114.3 ET40 DIA66.1) графит | 6 049 грн. |
Rial Kodiak 7x17 5x114.3 ET40 DIA66.1 GR | 6 460 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Схожі