Литий диск Rial Transporter 2 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1
Відео 1Фото 16 | від 8 439 до 11 730 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Transporter 2 30
Характеристики
Rial Transporter 2 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Transporter 2 7,5x18/5x120 ET45 DIA65,1
Сортувати
Rial TRANSPORTER 2 Diamant-Schwarz Frontpoliert (R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DI | 10 799 грн. |
Rial Transporter 2 R18 W7.5 PCD5x120 ЕТ45 DIA65.1 Black TP2-75845V12-6 | 8 439 грн. |
Rial Transporter 2 W7.5 R18 PCD5x120 ET45 DIA65.1 Black | 8 982 грн. |
Rial Transporter 2 Diamond Black Front Polished R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA | 11 730 грн. |
Rial Transporter 2 Diamond Black R18 W7.5 PCD5x120 ET45 DIA65.1 | 11 546 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі