Литий диск Rial Lucca 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Відео 4Фото 9 | від 6 954 до 9 957 грн. Порівняти ціни 19 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):70.1 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Rial Lucca 64
Характеристики
Rial Lucca 8x18/5x108 ET45 DIA70,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Lucca 8x18/5x108 ET45 DIA70,1
Сортувати
Rial LUCCA Diamant Schwarz (R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1) | 8 599 грн. |
Rial Lucca (8J x 18 5x108 ET45 DIA70.1) DMB Diamant Schwarz Matt На замовл | 8 597 грн. |
Rial Lucca diamond black R18 W8.0 PCD5x108 ET45 DIA70.1 | 8 718 грн. |
Rial Lucca R18 W8 PCD5x108 ET45 DIA70.1 Black Polished Front LUC80845B53-1 | 7 934 грн. |
Rial Lucca (8J x 18 5x108 ET45 DIA70.1 DMB Diamant Schwarz Matt) | 8 941 грн. |
ще пропозиції 14 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі