Литий диск Rial Lucca 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Відео 4Фото 9 | від 5 527 до 8 810 грн. Порівняти ціни 36 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):37 мм |
Модифікації Rial Lucca 64
Характеристики
Rial Lucca 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Lucca 7,5x17/5x112 ET37 DIA66,6
Сортувати
Литые диски Rial Lucca R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6 (polar silver) 10011 | 5 811 грн. |
Rial Lucca 7,5x17/5x112 D66,6 ET37 polar-silver | 6 280 грн. |
Rial Lucca (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) polar silver | 6 590 грн. |
Диски Rial Lucca 7,5x17 5x112 ET37 DIA66,6 (black) | 5 592 грн. |
Rial Lucca polar silver (R17 W7.5 PCD5x112 ET37 DIA66.6) | 6 201 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі