Литий диск Rial X10 9x19/5x120 ET48 DIA74,1
Відео 1Фото 4 | від 8 318 до 13 112 грн. Порівняти ціни 20 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):74.1 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації Rial X10 67
Характеристики
Rial X10 9x19/5x120 ET48 DIA74,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial X10 9x19/5x120 ET48 DIA74,1
Сортувати
Литые диски Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET48 DIA74.1 (metal grey) 1001416031 | 9 190 грн. |
Rial X10 R19 W9 PCD5x120 ET48 DIA74.1 polar silver | 12 910 грн. |
Rial X10 9,0x19/5x120 D74,1 ET48 metal-grey | 9 960 грн. |
Диски Rial X10 9x19 5x120 ET48 DIA74,1 (metal grey) | 9 186 грн. |
Rial X10 (R19 W9.0 PCD5x120 ET48 DIA74.1) MG | 10 708 грн. |
ще пропозиції 15 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі