Литий диск Rial Astorga 8x19/5x108 ET55 DIA63,4
Відео 3Фото 19 | від 7 802 до 10 299 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):55 мм |
Модифікації Rial Astorga 67
Характеристики
Rial Astorga 8x19/5x108 ET55 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Rial 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Rial.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Rial Astorga 8x19/5x108 ET55 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Rial Astorga R19 W8 PCD5x108 ET55 DIA63.4 (graphite) 100221542 | 7 900 грн. |
Диски Rial Astorga 8x19 5x108 ET55 DIA63,4 (graphite) | 8 020 грн. |
Rial ASTORGA Diamant-Schwarz (R19 W8.0 PCD5x108 ET55 DIA63.4) | 10 299 грн. |
Rial Astorga R19 W8 PCD5x108 ЕТ55 DIA63.4 Black AST80955FO12-6 | 9 407 грн. |
Rial Astorga W8.0 R19 PCD5x108 ET55 DIA63.4 Silver | 8 635 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі