Сковорідка Risoli Optima 00103S/32TP0 32 см
Risoli Optima 00103S/32TP0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Risoli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Risoli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Risoli Optima 00103S/32TP0 32 см
Усі ціни 8 →Сковорода Risoli Optima 32 см (00103S/32TP0) | 2 897 грн. |
Сковорода Risoli Optima 32 см (00103S/32TP0) | 2 897 грн. |
Risoli 00103S-32-TP0 | 3 168 грн. |
Сковорідка зі зйомною бакелітовою ручкою, діам. 32 см Optima - Risoli - 00 | 2 916 грн. |
Сковорода Risoli Optima 00103S-32-TP0 32 см | 3 774 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Risoli Optima 00103S/32TP0
Ціни на Risoli Optima 00103S/32TP0 |
---|---|---|---|---|
Risoli Optima 00103S/24TP0 24 см | від 2 112 грн. | 13 пропозицій | ||
Risoli Optima 00103S/28TP0 28 см | від 2 592 грн. | 9 пропозицій | ||
Risoli Optima 00103S/32TP0 32 см | від 2 897 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →