Літня шина RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat
![]() |
Виберіть розмір шин
RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог RoadX 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі RoadX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля

Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Купити RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat
Усі ціни 13 →| 4 231 грн. |
RoadX RX Quest SU01 (255/55R18 105H Run Flat) | 4 333 грн. | ![]() |
| 4 040 грн. |
| 4 484 грн. |
RoadX RX Quest SU01 255/55 R18 105H Run Flat | 4 256 грн. | ![]() |
ще 8 пропозицій
Модификації RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat
| Ціни на RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat |
|---|---|---|---|---|
| RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H | від 4 227 грн. | 2 пропозиції | ||
| RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 105H Run Flat | від 4 040 грн. | 13 пропозицій | ||
| RoadX RXQuest SU01 255/55 R18 109Y | від 3 461 грн. | 17 пропозицій | ||
Рекомендуємо