Ванна Roca Continental 140x70 см
Відео 4Фото 5 | Очікується у продажу 38 049 грн. Об'єм (л): 144; Матеріал корпуса: чавун; Країна походження бренду: Іспанія; Гарантія виробника: 30 років; Габарити (мм): 1400x700x400; Глибина ванни (мм): 400; |
Roca Continental 140x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roca 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roca.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Roca Continental
Ціни на Roca Continental |
---|---|---|---|---|
Roca Continental 150x70 см | від 23 200 грн. | 6 пропозицій | ||
Roca Continental 160x70 см | від 22 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Roca Continental 170x70 см | від 22 300 грн. | 18 пропозицій |