Кухонна мийка Romzha Arta Nova U-450 B RO41533 500x500
Фото 9 |
Romzha Arta Nova U-450 B RO41533 400x500500x500 |
|
Мийка комплектується змішувачем та дозатором для миючого засобу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romzha Arta Nova U-450 B RO41533 500x500
Усі ціни 15 →Комплект мойка + смеситель Romzha Arta Nova U-450 BL (B) galati-RO41242 | 4 199 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Nova U-450 BL (B) RO41242 RO41242 | 4 049 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Nova U-450 BL (B) | 4 199 грн. |
Кухонна мийка Romzha Arta Nova U-450 BL | 3 599 грн. |
Комплект мийка + змішувач + дозатор Romzha Arta Nova U-450 (B) | 3 199 грн. |
Модификації Romzha Arta Nova U-450 B RO41533
Ціни на Romzha Arta Nova U-450 B RO41533 |
---|---|---|---|---|
Romzha Arta Nova U-350 B RO41236 400x500 | від 3 199 грн. | 13 пропозицій | ||
Romzha Arta Nova U-450 B RO41533 500x500 | від 3 199 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →