Кухонна мийка Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524 500x500
Фото 4 |
Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524 500x500
Усі ціни 6 →Кухонная мойка Romzha Arta Carbon U-450 B | 3 499 грн. |
Комплект мойка + смеситель Romzha Arta Carbon U-450 (B) galati-RO41524 | 3 499 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Carbon U-450 (B) RO41524 RO41524 | 3 499 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Carbon U-450 (B) | 3 499 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Carbon U-450 (B) | 3 099 грн. |
Комплект мийка + змішувач Romzha Arta Carbon U-450 (B) RO41524 | 3 499 грн. |
Модификації Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524
Ціни на Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524 |
---|---|---|---|---|
Romzha Arta Carbon U-450 B RO41524 500x500 | від 3 099 грн. | 6 пропозицій | ||
Romzha Arta Carbon U-490 B RO41526 540x480 | від 3 499 грн. | 4 пропозиції | ||
Romzha Arta Carbon U-550 B RO41528 600x450 | від 3 699 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →