Кухонна мийка Platinum Handmade HSBB PVD 500x500 500x500
Фото 6 |
Platinum Handmade HSBB PVD 500x500 |
|
PVD-покриття захищає мийку від подряпин, потемніння та нальоту. Стійка до високих температур та впливу засобів побутової хімії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade HSBB PVD 500x500 500x500
Усі ціни 6 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM Handmade HSBB 500x | 3 699 грн. |
Мийка PVD Platinum Handmade HSBB 500x500x220 чорна (квадратний сифон,3.0/1 | 3 699 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade HSBB 500x500x220 PVD black | 3 685 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна PLATINUM Handmade HSBB 500x | 3 699 грн. |
Мийка PVD Platinum Handmade HSBB 500x500x220 чорна (квадратний сифон,3.0/1 | 3 329 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →