Литий диск Ronal R42 6x15/4x100 ET38 DIA68
Фото 3 | від 5 991 до 7 165 грн. Порівняти ціни 5 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):4 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68 мм Виліт (ET):38 мм |
Модифікації Ronal R42 88
Характеристики
Ronal R42 6x15/4x100 ET38 DIA68 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R42 6x15/4x100 ET38 DIA68
Сортувати
Ronal R42 R15 W6 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver 42R5604.03X/030 | 6 676 грн. |
Ronal R42 CS R15 W6.0 PCD4x100 ET38 DIA68.0 | 7 020 грн. |
Ronal R42 (6J x 15 4x100 ET38 DIA68.1 Kristallsilber) | 7 165 грн. |
Ronal R42 R15 W6 PCD4x100 ET38 DIA68.1 Silver | 6 900 грн. |
Диски Ronal R42 6x15 4x100 ET38 DIA68 (crystal silver) (1001059189) | 5 991 грн. |
Закрити
Схожі