Литий диск Ronal R42 7x17/5x108 ET40 DIA76
Фото 3 | від 7 231 до 9 262 грн. Порівняти ціни 8 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R42 107
Характеристики
Ronal R42 7x17/5x108 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R42 7x17/5x108 ET40 DIA76
Сортувати
Ronal R42 R17 W7 PCD5x108 ET40 DIA76.1 crystal silver | 7 949 грн. |
Ronal R42 Kristallsilber (R17 W7.0 PCD5x108 ET40 DIA76) | 7 799 грн. |
Ronal R42 (7J x 17 5x108 ET40 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 8 756 грн. |
Ronal R42 R17 W7 PCD5x108 ET40 DIA76.1 Silver 42R7705.05X/030 | 7 905 грн. |
Ronal R42 (7J x 17 5x108 ET40 DIA76.1 Kristallsilber) | 9 262 грн. |
Ronal R42 (7J x 17 5x108 ET40 DIA76.1) Kristallsilber На замовлення з Євро | 8 906 грн. |
Ronal R42 R17 W7 PCD5x108 ET40 DIA76.1 Silver | 8 175 грн. |
Диски Ronal R42 7x17 5x108 ET40 DIA76 (crystal silver) (1001059751) | 7 231 грн. |
Закрити
Схожі