Литий диск Ronal R55 SUV 9x19/5x120 ET40 DIA82
Фото 3 | від 9 706 до 11 782 грн. Порівняти ціни 21 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 9x19/5x120 ET40 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 9x19/5x120 ET40 DIA82
Сортувати
Ronal R55 R19 W9 PCD5x120 ET40 DIA82.1 Matt Black | 11 644 грн. |
Ronal R55 SUV Mattschwarz-Frontkopiert (R19 W9.0 PCD5x120 ET40 DIA82) | 11 299 грн. |
Ronal R55 SUV (9J x 19 5x120 ET40 DIA82.1) Kristallsilber На замовлення з | 11 136 грн. |
Ronal R55 Suv R19 W9 PCD5x120 ET40 DIA82.1 Matt Black Polished 55R9905.11X | 9 832 грн. |
Ronal R55 SUV (9J x 19 5x120 ET40 DIA82.1 Kristallsilber) | 11 581 грн. |
ще пропозиції 16 → |
Закрити
Схожі