Литий диск Ronal R51 8x17/5x114,3 ET40 DIA82
Фото 3 | від 8 140 до 11 058 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 114.3 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R51 56
Характеристики
Ronal R51 8x17/5x114,3 ET40 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R51 8x17/5x114,3 ET40 DIA82
Сортувати
Литые диски Ronal R51 Basis R17 W8 PCD5x114.3 ET40 DIA82 (jet black front | 9 816 грн. |
Ronal R51 8x17 5x114.3 ET40 DIA82 JB/FC | 9 347 грн. |
Ronal R51 (R17 W8.0 PCD5x114.3 ET40 DIA82) JBFC | 9 865 грн. |
Диски Ronal R51 Basis 8x17 5x114,3 ET40 DIA82 (black machined face) | 8 646 грн. |
Ronal R51 8x17 5x114.3 ET40 DIA82 JB/FC | 9 290 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Схожі