Литий диск Ronal R55 SUV 9,5x20/5x120 ET50 DIA72,6
Фото 3 | від 11 197 до 12 399 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Ronal R55 SUV 67
Характеристики
Ronal R55 SUV 9,5x20/5x120 ET50 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R55 SUV 9,5x20/5x120 ET50 DIA72,6
Сортувати
Ronal R55 SUV Kristallsilber (R20 W9.5 PCD5x120 ET50 DIA72.6) | 11 799 грн. |
Диски Ronal R55 9,5x20 5x120 ET50 DIA72,6 (crystal silver) (1001060341) | 11 197 грн. |
Ronal R55 SUV Mattschwarz (R20 W9.5 PCD5x120 ET50 DIA72.6) | 11 899 грн. |
Ronal R55 SUV Mattschwarz-Frontkopiert (R20 W9.5 PCD5x120 ET50 DIA72.6) | 12 399 грн. |
Диски Ronal R55 9,5x20 5x120 ET50 DIA72,6 (matt black) (1001068687) | 11 321 грн. |
Диски Ronal R55 9,5x20 5x120 ET50 DIA72,6 (matt black machined face) (1001 | 11 817 грн. |
Закрити
Схожі