Литий диск Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76
Фото 3 | від 4 874 до 7 682 грн. Порівняти ціни 6 →Діаметр (R):15 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):45 мм |
Модифікації Ronal R56 139
Характеристики
Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 6x15/5x112 ET45 DIA76
Сортувати
Ronal R56 MBFC R15 W6.0 PCD5x112 ET45 DIA76.0 | 7 682 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x112 ET45 DIA76 (matt black) (1001138613) | 5 082 грн. |
Ronal R56 MB R15 W6.0 PCD5x112 ET45 DIA76.0 | 5 704 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x112 ET45 DIA76 (matt black machined face) (10011686 | 6 404 грн. |
Диски Ronal R56 6x15 5x112 ET45 DIA76 (crystal silver) (1001059183) | 5 950 грн. |
Диски Ronal R56 MB R15 W6 PCD5x112 ET45 DIA76 ID35359 | 4 874 грн. |
Закрити
Схожі