Литий диск Ronal R56 7x17/5x108 ET40 DIA76
Фото 3 | від 7 272 до 9 098 грн. Порівняти ціни 15 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):76 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R56 124
Характеристики
Ronal R56 7x17/5x108 ET40 DIA76 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R56 7x17/5x108 ET40 DIA76
Сортувати
Ronal R56 Kristallsilber (R17 W7.0 PCD5x108 ET40 DIA76) | 7 799 грн. |
Ronal R56 (7J x 17 5x108 ET40 DIA76.1) На замовлення з Європи. | 9 054 грн. |
Ronal R56 MBFC R17 W7.0 PCD5x108 ET40 DIA76.0 | 9 085 грн. |
Ronal R56 R17 W7 PCD5x108 ET40 DIA76.1 Matt Black 56R7705.05X/330 | 8 101 грн. |
Диски Ronal R56 7x17 5x108 ET40 DIA76 (matt black machined face) (10011714 | 7 726 грн. |
ще пропозиції 10 → |
Закрити
Схожі