Литий диск Ronal R57 7,5x17/5x105 ET42 DIA56,6
Відео 5Фото 5 | від 6 983 до 11 227 грн. Порівняти ціни 29 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 105 мм ЦО (DIA):56.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Ronal R57 73
Характеристики
Ronal R57 7,5x17/5x105 ET42 DIA56,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R57 7,5x17/5x105 ET42 DIA56,6
Сортувати
Литые диски Ronal R57 R17 W7.5 PCD5x105 ET42 DIA56.6 (JBRS) 1002206861 | 10 188 грн. |
Ronal R57 7.5x17 5x105 ET42 DIA56.6 JB-RS | 9 680 грн. |
Диски Ronal R57 7,5x17 5x105 ET42 DIA56,6 (JBRS) | 10 187 грн. |
Ronal R57 (R17 W7.5 PCD5x105 ET42 DIA56.6) JBRS | 10 251 грн. |
Ronal R57 7.5x17 5x105 ET42 DIA56.6 JB-RS | 9 620 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі