Литий диск Ronal R58 10x22/5x120 ET40 DIA82
Відео 1Фото 3 | від 10 396 до 14 700 грн. Порівняти ціни 11 →Діаметр (R):22 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):82 мм Виліт (ET):40 мм |
Модифікації Ronal R58 23
Характеристики
Ronal R58 10x22/5x120 ET40 DIA82 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R58 10x22/5x120 ET40 DIA82
Сортувати
Ronal R58 Schwarz-Frontkopiert (R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA82) | 11 399 грн. |
Ronal R58 (10J x 22 5x120 ET40 DIA82.1) Schwarz На замовлення з Європи. | 12 890 грн. |
Ronal R58 R22 W10 PCD5x120 ET40 DIA82.1 Black Polished 58R2105.11X/312 | 14 206 грн. |
Ronal R58 Schwarz-Frontkopiert R22 W10.0 PCD5x120 ET40 DIA82.0 | 10 396 грн. |
Ronal R58 (10J x 22 5x120 ET40 DIA82.1 Schwarz-Frontkopiert) | 11 087 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі