Литий диск Ronal R62 7,5x17/5x112 ET27 DIA66,6
Відео 1Фото 17 | від 9 944 до 10 572 грн. Порівняти ціни 3 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 112 мм ЦО (DIA):66.6 мм Виліт (ET):27 мм |
Модифікації Ronal R62 82
Характеристики
Ronal R62 7,5x17/5x112 ET27 DIA66,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R62 7,5x17/5x112 ET27 DIA66,6
Ronal R62 (7.5J x 17 5x112 ET27 DIA66.6) Jetblack-Matt-Frontkopiert На зам | 10 165 грн. |
Ronal R62 (7.5J x 17 5x112 ET27 DIA66.6 Jetblack-Matt-Frontkopiert) | 10 572 грн. |
Ronal R62 (7.5J x 17 5x112 ET27 DIA66.6) Jetblack-mat На замовлення з Євро | 9 944 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Схожі