Литий диск Ronal R65 6,5x17/5x100 ET50 DIA68,1
Відео 2Фото 17 | від 7 107 до 9 406 грн. Порівняти ціни 37 →Діаметр (R):17 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 100 мм ЦО (DIA):68.1 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації Ronal R65 107
Характеристики
Ronal R65 6,5x17/5x100 ET50 DIA68,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R65 6,5x17/5x100 ET50 DIA68,1
Сортувати
Литые диски Ronal R65 R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA68 (jet black matt) 100143 | 8 386 грн. |
Ronal R65 (R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA68) JBM | 8 400 грн. |
Ronal R65 6.5x17 5x100 ET50 DIA68 JBM | 8 000 грн. |
RONAL RONAL R65 Silver R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA68 | 8 651 грн. |
Ronal R65 silver (R17 W6.5 PCD5x100 ET50 DIA68) | 8 288 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі