Литий диск Ronal R71 8,5x20/5x120 ET41,5 DIA72,6
Фото 46 | від 10 949 до 12 199 грн. Порівняти ціни 4 →Діаметр (R):20 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):72.6 мм Виліт (ET):42 мм |
Модифікації Ronal R71 13
Характеристики
Ronal R71 8,5x20/5x120 ET41,5 DIA72,6 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ronal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ronal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Ronal R71 8,5x20/5x120 ET41,5 DIA72,6
Сортувати
Ronal R71 Orbit Grey Matt Frontkopiert (R20 W8.5 PCD5x120 ET41.5 DIA72.6) | 12 199 грн. |
Диски Ronal R71 8,5x20 5x120 ET41,5 DIA72,6 (platinum silver) (1002460312) | 10 949 грн. |
Ronal R71 platinum silver (R20 W8.5 PCD5x120 ET41.5 DIA72.6) | 11 499 грн. |
Диски Ronal R71 8,5x20 5x120 ET41,5 DIA72,6 (orbit grey) (1002460358) | 11 569 грн. |
Закрити
Схожі