Валіза Roncato R-Lite 44
Фото 29 |
Roncato R-Lite 44 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato R-Lite 44
Усі ціни 8 →Roncato 413453/01 | 4 290 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato R-LITE S Червоний (413453/89) 413453/89 | 3 003 грн. |
Roncato 413453/22 | 4 290 грн. |
Roncato 413453/23 | 4 290 грн. |
Roncato 413453/33 | 4 290 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Roncato R-Lite
Ціни на Roncato R-Lite |
---|---|---|---|---|
Roncato R-Lite 44 | від 3 003 грн. | 8 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 84 | від 4 403 грн. | 9 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 120 | від 4 613 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →