Валіза Roncato Box 2.0 118
Фото 18 |
Roncato Box 2.0 118 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato Box 2.0 118
Roncato 5541/1871 | 9 530 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato Box 2.0 Young 118л Свинець/Синій (5541/0320) | 8 480 грн. |
Roncato 5541/4121 | 9 530 грн. |
Roncato 5541/4282 | 9 530 грн. |
Roncato 5541/0167 | 9 530 грн. |
Модификації Roncato Box 2.0
Ціни на Roncato Box 2.0 |
---|---|---|---|---|
Roncato Box 2.0 41 | від 7 080 грн. | 6 пропозицій | ||
Roncato Box 2.0 80 | від 8 950 грн. | 4 пропозиції | ||
Roncato Box 2.0 118 | від 8 480 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →