Валіза Roncato R-Lite 84
Фото 29 |
Roncato R-Lite 84 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Roncato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Roncato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Roncato R-Lite 84
Усі ціни 9 →Roncato 413452/01 | 6 290 грн. |
Валіза на 4-х колесах Roncato R-LITE Червоний (413452/89) 413452/89 | 4 403 грн. |
Roncato 413452/22 | 6 290 грн. |
Roncato 413452/23 | 6 290 грн. |
Roncato 413452/33 | 6 290 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Roncato R-Lite
Ціни на Roncato R-Lite |
---|---|---|---|---|
Roncato R-Lite 44 | від 3 003 грн. | 8 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 84 | від 4 403 грн. | 9 пропозицій | ||
Roncato R-Lite 120 | від 4 613 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →