Електрогенератор ROTEK GG4-1-3400-5HZ (GEN233)
Фото 5 |
ROTEK GG4-1-3400-5HZ |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ROTEK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ROTEK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ROTEK GG4-1-3400-5HZ
Бензиновий генератор ROTEK GG4-1-3400-5HZ 220V 50Hz (1 фаза) 3,4kW (GEN233 | 34 999 грн. |
Бензиновий генератор ROTEK GG4-1-3400-5HZ 220V 50Hz (1 фаза) 3,4 kW (GEN23 | 34 999 грн. |
Бензиновый генератор ROTEK GG4-1-3400-5HZ 220V 50Hz (1 фаза) 3,4 kW (GEN23 | 34 999 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →