Електрогенератор HAGEN TTD-PTG8700
Фото 10 |
HAGEN TTD-PTG8700 |
|
Розетки 400 В та 230 В. Авторегулятор напруги (AVR). Вихід 12 В. Колеса.
Трифазний генератор, що має номінальну потужність 6,7 кВт. Може використовуватися для живлення споживачів струму з напругою 400 (через розетку з обмеженням 32 А) або 230 (є розетка на 16 А). Апарат також має роз'єм з постійною напругою 12 В, від якого можна живити низьковольтні прилади або заряджати акумулятори. Силова установка генератора HAGEN TTD-PTG8700 - це 4-тактний бензиновий двигун з витратою палива 4 л/год. Бортовий запас палива, необхідний для автономної роботи установки, зберігається у 25-літровому бензобаку. У генератора є аналоговий вольтметр, що показує поточну вихідну напругу, і дисплей, що відображає показання лічильника мотогодин, за якими потрібно стежити за своєчасним обслуговуванням апарата.
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HAGEN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HAGEN.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HAGEN TTD-PTG8700
Усі ціни 11 →HAGEN TTD-PTG8700 3хфазный генератор | 36 999 грн. |
Генератор Hagen TTD-PTG 8700 | 38 633 грн. |
Бензиновий генератор HAGEN TTD-PTG8700 | 40 548 грн. |
Генератор Hagen TTD-PTG8700 | 38 446 грн. |
Бензиновый генератор Hagen TTD-PTG8700 | 38 249 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →