Мийка високого тиску Karcher K 4 Compact UM (1.679-406.0)
Відео 2Фото 6 |
Karcher K 4 Compact UM (1.679-406.0) |
|
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher K 4 Compact UM (1.679-406.0)
Міні-мийка Karcher K 4 Compact UM (1.679-406.0) 1.679-406.0 | 9 199 грн. |
Минимойка Karcher K 4 COMPACT UM 16794060 | 6 999 грн. |
Karcher Karcher K 4 COMPACT UM 16794060 | 6 999 грн. |
Мийка високого тиску (мінімийка) Karcher K 4 Compact UM Limited Edition 1. | 8 323 грн. |
Karcher K 4 Compact UM Limited Edition 1.679-406.0 | 8 526 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →