Літня шина Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V
Відео 13Фото 14 |
Виберіть розмір шин
Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V 205/65 R16 95 H 205/65 R16 95 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sailun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sailun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V
Усі ціни 30 →Шина Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V | 2 471 грн. |
Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V | 2 498 грн. |
Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V | 2 577 грн. |
Sailun ATREZZO ELITE 205/65 R16 95V (9083175891) | 3 980 грн. |
Sailun Atrezzo Elite (205/65R16 95V) | 2 470 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V
Ціни на Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V |
---|---|---|---|---|
Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95H | від 2 873 грн. | 3 пропозиції | ||
Sailun Atrezzo Elite 205/65 R16 95V | від 2 422 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →