ДБЖ Salicru SLC-700-TWIN PRO2 IEC 700 ВА 4 x IEC (699CA000011)
Відео 1Фото 7 | 16 640 грн. Купити! Salicru UPS awaryjny Interaktywny 699CA000011 (S55075542)Ebox24.bizЗ нами 1 рік (Львів) Під замовлення Поскаржитись |
Salicru SLC-700-TWIN PRO2 IEC 700 ВА 4 x IEC |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Salicru 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Salicru.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Salicru SLC-700-TWIN PRO2 IEC
Ціни на Salicru SLC-700-TWIN PRO2 IEC |
---|---|---|---|---|
Salicru SLC-700-TWIN PRO2 IEC 700 ВА 4 x IEC | від 16 640 грн. | 1 пропозиція | ||
Salicru SLC-1000-TWIN PRO2 1000 ВА 3 x тип F (Schuko) | від 20 336 грн. | 1 пропозиція | ||
Salicru SLC-1000-TWIN PRO2 IEC 1000 ВА 4 x IEC | від 18 440 грн. | 1 пропозиція | ||
Salicru SLC-1500-TWIN PRO2 IEC 1500 ВА 4 x IEC | від 32 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Salicru SLC-1500-TWIN PRO2 1500 ВА 4 x тип F (Schuko) | від 33 480 грн. | 1 пропозиція | ||
Salicru SLC-2000-TWIN PRO2 IEC 2000 ВА 4 x IEC | від 25 420 грн. | 3 пропозиції | ||
Salicru SLC-2000-TWIN PRO2 2000 ВА 4 x тип F (Schuko) | від 26 404 грн. | 1 пропозиція | ||
Salicru SLC-3000-TWIN PRO2 IEC 3000 ВА 5 x IEC | від 38 920 грн. | 1 пропозиція |