Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG 20 м²
Відео 8Фото 5 |
Енергоефективний і вражаюче тихий побутовий кондиціонер у форматі спліт-системи, що використовує передову інверторне технологію Toshiba. Є однією з молодших моделей лінійки Seiya 2019-го року, продукти якої відрізняються традиційної японської надійністю, низьким рівнем шуму і високою економічністю. Кондиціонер Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG здатний охолоджувати, нагрівати, осушувати і вентилювати повітря в житлових і офісних приміщеннях площею до 20 м².
Ще однією важливою особливістю цієї моделі стала якісна адаптація до роботи на обігрів в помірному кліматі європейської частини нашої країни. Завдяки підігріву піддону компресора, режим обігріву в цьому кондиціонері працює навіть при морозної погоди з температурою повітря до -15 °C. Високої позитивної оцінки заслуговує простий і елегантний зовнішній дизайн, який допоможе органічно вписатися в будь-який сучасний інтер'єр. Завдяки відмінним можливостей по налаштуванню напрямку повітряного потоку і наднизьким рівнем шуму (в тихому режимі не більше 20 дБ) підходить для установки в житлових кімнатах і спальнях.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Toshiba 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Toshiba.
Купити Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG 20 м²
Усі ціни 11 →Кондиционер Toshiba Seiya J2KVG RAS-B07J2KVG-UA/RAS-07J2AVG-UA 0101040004- | 26 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba Seiya J2KVG RAS-B07J2KVG-UA/RAS-07J2AVG-UA | 22 999 грн. |
Toshiba RAS- B07J2KVG-UA/RAS-07J2AVG-UA | 26 999 грн. |
TOSHIBA RAS- B07J2KVG-UA/RAS-07J2AVG-UA | 26 999 грн. |
Кондиціонер Toshiba RAS-B07J2KVG-UA/RAS-07J2AVG-UA | 26 999 грн. |
Модификації Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG
Ціни на Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG |
---|---|---|---|---|
Toshiba Seiya RAS-B07J2KVG/07J2AVG 20 м² | від 22 999 грн. | 11 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B10J2KVG/10J2AVG 25 м² | від 25 199 грн. | 26 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B13J2KVG/13J2AVG 33 м² | від 25 499 грн. | 17 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B16J2KVG/16J2AVG 42 м² | від 33 999 грн. | 16 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B18J2KVG/18J2AVG 50 м² | від 47 000 грн. | 13 пропозицій | ||
Toshiba Seiya RAS-B24J2KVG/24J2AVG 65 м² | від 53 000 грн. | 13 пропозицій |