Зарядний пристрій Samsung EP-H5300
Фото 10 |
Samsung EP-H5300 |
|
Підтримувана висота смартфона: від 136 мм до 180 мм
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung EP-H5300
Усі ціни 27 →Samsung Samsung USB Type-C Wireless (EP-H5300CBRGRU) | 2 356 грн. |
Тримач і док-станція Samsung Car Holder Wireless Charger Black (EP-H5300CB | 2 257 грн. |
Держатель и док-станция Samsung Car Holder Wireless Charger Black (EP-H530 | 2 238 грн. |
SAMSUNG USB Type-C Wireless Car Charger Black (EP-H5300CBRGRU) | 3 299 грн. |
Індукційний автомоб.зарядний пристрій Samsung EP-H5300CBRGRU Black | 3 299 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →