Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger 1C 30W
Фото 14 |
BASEUS Super Si Quick Charger 1C 30W |
|
Компактний брендовий мережний зарядний пристрій з підвищеною вихідною потужністю та роз'ємом USB-C. Повноцінно підтримує технологію прискореної зарядки USB Power Delivery 3.0, яка дозволяє передавати по USB-кабелю потужність до 30 Вт (9В/3A, 12В/2.5A, 15В/2A, /1.5A). Завдяки цьому обслуговування гаджетів з підтримкою USB Power Delivery значно прискорюється (до 2 разів), що істотно скорочує час очікування.
Зарядний пристрій BASEUS Super Si Quick Charger 1C 30W призначений для заряджання актуальних моделей смартфонів і планшетів з ємними акумуляторними батареями (декларується повна сумісність з пристроями Apple). Крім цього, ЗП коректно працює зі застарілими моделями (без підтримки USB PD) та іншими менш енергоємними гаджетами. Технологія розумного перемикання режимів автоматично визначає оптимальний рівень напруги/струму для максимально швидкої зарядки смартфонів, планшетів, ультрабуків та інших пристроїв (50% батареї iPhone 11 заряджається лише 30 хв, а планшет iPad Pro 2021 на 100% лише за 2 год). Завдяки фірмовій технології Super Si виробнику вдалося зменшити розміри, при цьому гарантовано забезпечивши швидку та надійну роботу адаптера за високих температур. Термостійкий матеріал дозволяє теплу, що виділяється, швидко розсіюватися із зовнішньої поверхні, підтримуючи нормальну робочу температуру у важких умовах експлуатації.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Купити BASEUS Super Si Quick Charger 1C 30W
Усі ціни 44 →Зарядний пристрій Baseus USB-C Wall Charger Super Si 30W White (CCSUP-J02) | 489 грн. |
Зарядное устройство Baseus USB-C Wall Charger Super Si 30W White (CCSUP-J0 | 439 грн. |
Зарядний пристрій Baseus 30W Super-Si EU (CCSUP-J02) білий | 699 грн. |
Зар.пр. 220V Baseus Super Si 20W 1C CCSUP-J01 Black | 599 грн. |
Зарядний пристрій Baseus Super Si PD 30W Type-C White CCSUP-J02 | 550 грн. |
Вибравши її через те, що має багато різноманітних режимів/технологій заряджання, які, сподіваюся, продовжувати термін служби аккумулятора в телефоні. Ну і дизайн. Невелика, компактна зарядка із гарним дизайном, легка. Сподобалося, що сама вилка розташована по діагоналі блоку зарядки і коли вставляєш у розетку то вона компактно розташовується і не перекриває собою доступ до інших розеток або шанс її ненароком зачепити зменшується.
Заряджає досить швидко, акумулятор на 5000 за 2 роки 20 хв до 100%. Сильно не нагрівається (на прикосновення тепла), бо моя попередня зарядка була набагато слабшою, але нагрівалася більше від цієї. Поки що не виявлено. Владислав М: користуюся BASEUS Super Si Quick Charger 1C 30W кілька місяців |