Зарядний пристрій Samsung EP-TA220 (EP-TA220NBEGRU)
Відео 1Фото 4 |
Samsung EP-TA220 |
|
Оригінальний зарядний пристрій Samsung з підвищеною вихідною потужністю і двома роз'ємами USB-C + USB A. Підтримує технологію прискореної зарядки USB Power Delivery, яка дозволяє передавати по USB-кабелю потужність до 35 Вт. Завдяки цій технології обслуговування пристроїв з підтримкою Power Delivery 3.0 значно прискорюється (до 2,5 разів), що економить час користувача. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2021 року, гарантовано сумісний зі смартфонами Samsung Galaxy S10 5G, A80, A70 та пізнішими моделями.
Швидка зарядка коректно працює на смартфонах інших виробників, за умови, що вони підтримують технології Power Delivery версій 2.0 або 3.0 (зарядний кабель з підтримкою Power Delivery в комплект не входить і купується окремо). Компактний пластиковий корпус зарядного пристрою Samsung EP-TA220 простий та практичний. Завдяки скромним розмірам та невеликій вазі 90 г, він з легкістю поміщається в невеликій сумці, тому його можна без проблем взяти з собою у поїздку, подорож чи відрядження. Міцний пластик відрізняється підвищеною стійкістю до подряпин, скол та інших пошкоджень, а стандартна вилка легко підключається до розеток більшості країн світу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Купити Samsung EP-TA220
Усі ціни 17 →Зарядний пристрій Samsung Wall Charger USB+USB-C 35W Black (EP-TA220NBEGRU | 1 069 грн. |
Зарядное устройство Samsung Wall Charger USB+USB-C 35W Black (EP-TA220NBEG | 1 059 грн. |
Samsung 35W Wall Charger Duo Black (EP-TA220NBEGRU) | 1 299 грн. |
Зар.пр. 220V Samsung EP-TA220NBEGRU 35W Charger Duo USB-C+USB Black | 1 199 грн. |
Сетевое зарядное устройство Samsung 35W Wall Charger Duo Black EP-TA220NBE | 1 110 грн. |