Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Відео 26Фото 29 |
Samsung Galaxy A73 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Екран:6.7 ", 2400x1080 (20:9), 393 ppi, 120 Гц
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 8 ГБ
Процесор:Snapdragon 778G 5G
Камера:4 модулі, 108 МП, + 12 МП, макро
Відео:fullHD 60 к/с, 4K, стабілізація, уповільнена зйомка
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:181 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити Samsung Galaxy A73 5G 128 ГБ / 8 ГБ
Усі ціни 9 →Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB Awesome White A736Дисплей: 6.7" Super AMOLED Plus (1080 x 2400) / 393 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процесор: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778G... ще5G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670) / Оперативна пам'ять: 8 ГБ / Вбудована пам'ять: 128 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (замість другої SIM) / Камера: Четверна 108 МП (f/1.8) + 12 МП (f/2.2) + 5 МП (f/2.4) + 5 МП (f/2.4) / LED flash / Панорама / HDR / Фронтальна 32 МП (f/2.2) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS (A-GPS, Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 18 886 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB Awesome White A736Дисплей: 6.7" Super AMOLED Plus (1080 x 2400) / 393 ppi / Corning Gorilla Glass 5 / Процессор: Qualcomm SM7325 Snapdragon 778... щеG 5G (6 nm) Octa-core (4x2.4 GHz Kryo 670 & 4x1.8 GHz Kryo 670) / Оперативная память: 8 ГБ / Встроенная память: 128 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (вместо второй SIM) / Камера: Четверная 108 МП (f/1.8) + 12 МП (f/2.2) + 5 МП (f/2.4) + 5 МП (f/2.4) / LED flash / Панорама / HDR / Фронтальная 32 МП (f/2.2) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot / GPS ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 18 537 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB White (SM-A736BZWG) Galaxy A73 5G 8 | 18 792 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB White (SM-A736BZWG)Розстрочка 0% АльфаБанк. Оплата частинами від ПриватБанк і Monobank. Швидка доставка. TouchЗ нами 5 років (Дніпро) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 17 999 грн. |
Смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/128GB White (SM-A736BZWG) SM-A736BZWG | 18 444 грн. |
ще 4 пропозиції
Серія Samsung Galaxy A (дизайн)Порівняти в таблиці →
від 17 299 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 14 399 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 14 998 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1480, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 213 г, без ЗП
від 11 833 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 11 999 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 403 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г, без ЗП
від 7 099 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 10 850 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 11 660 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 479 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 13 490 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1380, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 209 г, без ЗП
від 9 900 грн.
гарний звук, 5G, 6.6 ", 399 ppi, 120 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 1080, камера: 3 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 199 г, без ЗП
від 5 864 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г, без ЗП
від 7 051 грн.
6.5 ", 396 ppi, 90 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 5 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 195 г
від 7 770 грн.
гарний звук, 5G, 6.4 ", 411 ppi, 90 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 1280, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 186 г
від 12 339 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 8 699 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 6 700 грн.
6.7 ", 393 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Snapdragon 730, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: fast charge, 4500 мАгод, 179 г
від 9 999 грн.
5G, 6.5 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 197 г
від 9 854 грн.
гарний звук, 5G, 6.5 ", 405 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Exynos 1280, камера: 4 модулі, 64 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 189 г, без ЗП
від 5 384 грн.
5G, 6.6 ", 399 ppi, 90 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Dimensity 700, камера: 3 модулі, 50 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 202 г
Цікаво дивитися, як на сьогодні цей смартфон, перетворився на брехню, старе і нікому не потрібне лайно. А ще вчора, всі техноблогери, захлиналися у бравурній блювоті порівняльних оглядів. Тепер все, ніхто більше і не згадає про нього.
А що не так з ним?
Да не обращай внимание, человек пришел высраться в комментарии) |
Додати відгук
Відеоогляди
e Agora? Xiaomi POCO F3 vs GALAXY A73 5G - Comparativo QUAL MELHOR?
12 травня 202244 569 переглядів
تشتري السامسونج A52s ولا ال A73 الجديد هتغير رأيك بعد الڤيديو
8 травня 2022544 792 перегляда
Este es el Samsung GALAXY A73 5G + Galaxy S21 FE
18 листопада 202138 976 переглядів
فتح صندوق موبايل سامسونج A73 5G Samsung galaxy A73 5G Unboxing
25 травня 20223 902 перегляда
Bạn chọn máy nào: Galaxy A73 5G và Galaxy S21 FE
3 травня 202252 309 переглядів
รีวิว Galaxy A73 5G | เทพประจำ A Series ต้นปีนี้
11 квітня 2022286 214 переглядів
Don't Buy Galaxy A73 5g | Samsung Galaxy A52s Vs Samsung Galaxy A73 5g
6 квітня 202216 876 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G #shorts #samsung #galaxy #иваново
7 березня 2023190 переглядів
Обзор на новый смартфон Samsung Galaxy A73 5G 8/256GB 2022
12 жовтня 202215 572 перегляда
Смартфон Samsung Galaxy A73 5G Белый
8 березня 2023276 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G vs Samsung Galaxy A53 5G
3 червня 2022820 переглядів
Samsung Galaxy M53 5G vs Samsung Galaxy A73 5G
28 червня 20221 919 переглядів
#Samsung A73 5g Full Unboxing #Samsung Galaxy #Samsing Galaxy A73 Full Review
13 серпня 2022480 переглядів
Samsung galaxy A73 5G,samsung live airpods unboxing review,features,camera quality with pros & cons.
8 липня 2022780 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G Unboxing & First Look Price, Features & Review in Hindi #shorts
12 квітня 2022348 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G Unboxing and Specifications #samsung #samsunggalaxy #smartphone
22 жовтня 2022114 переглядів
UNBOXING SAMSUNG GALAXY A73 5G #samsung #A735G #iligancity #unboxingvideo
4 липня 2022115 переглядів
Samsung Galaxy A73 Test game Fortnite | Snapdragon 778G 5G, 120Hz Display
11 липня 202212 257 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G vs Samsung Galaxy S21 FE | Full Comparison
14 серпня 2022676 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G Fastest Unboxing #shorts #galaxya73 #unboxing
14 квітня 2022377 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G VS Samsung Galaxy S20 FE 2022 | COMPARISON
18 квітня 2022162 перегляда
Samsung Galaxy A73 5G Unboxing
12 червня 2022465 переглядів
Samsung Galaxy A73 5g unboxing,Setup, 108 mp IOS Camera, IP67 Water and dust resistance @Samsung
1 травня 2022499 переглядів
SAMSUNG GALAXY A73 5G UNBOXING AND REVIEW VIDEO AMOLED DISPLAY MOBILE PRINSU UNBOXING 5000mAhbattery
13 квітня 2022175 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G Mobile unboxing and Review in tamil 108 Mp main camera
6 липня 2022228 переглядів
Samsung Galaxy A73 5G - Unboxing | Hands-On | IP67 Design | 108 MP OIS Camera | Snapdragon 778G CPU
19 квітня 2022302 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації Samsung Galaxy A73 5G
Ціни на Samsung Galaxy A73 5G |
---|---|---|---|---|
Samsung Galaxy A73 5G 128 ГБ / 6 ГБ | від 12 339 грн. | 34 пропозиції | ||
Samsung Galaxy A73 5G 128 ГБ / 8 ГБ | від 17 999 грн. | 9 пропозицій | ||
Samsung Galaxy A73 5G 256 ГБ / 8 ГБ | від 18 295 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 18 295 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 778G 5G, камера: 4 модулі, 108 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, NFC, стерео, захист IP67, зарядка: fast charge, bypass charge, 5000 мАгод, 181 г
від 15 900 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 1, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, NFC, захист IP67, зарядка: fast charge, 4600 мАгод, 205 г
від 14 650 грн.
5G, 6.7 ", 393 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 4 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 176 г, ультратонкий
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г